Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : anne sütü

Anne sütü, bebeklerimiz için en doğal ve zengin beslenme yoludur. Bu yüzden onları anne sütü ile beslemelisiniz.

Bebek emzirme döneminde yaşanacak kimi sorunları ve bu sorunlar karşısında yapılabilecekleri derledik.

Çocuklarda alerji günümüz yaşantısında sık karşılaşılan bir sorun. Doğal hayattan kopuş ve endüstriyelleşmeyle birlikte çevre kirliliği ile kimyasal maddelerin hayatımıza girmesi

Kronik bir solunum yolu hastalığı olan ve ataklarla seyreden astımın hem yetişkinlerde hem çocuklarda görülme sıklığı artıyor.

Yeni tip koronavirüs olarak bilinen Covid-19’un (2019-nCoV) görülme oranı dünyada artarken kimler daha riskli grupta yer alır? Hamileler bu gruba girer mi? Gebelikte koronavirüs

Annelerin bebekleri için en güzelini ve en doğrusunu düşünür ve uygular. Ancak bazen yanılgıya düşebilirler. Annelerin yaptığı bu yanlışlara siz de düşmeyin.

Mucizevi besin anne sütü bebeğinizin ilk 6 ayındaki tek ve besleyici besini. İçerdiği besin değerleri açısından bebeğinizin ihtiyacı olan her şeyi alabileceği anne sütünü neden v

Anne sütü bebeğiniz için en besleyici ve faydalı besin. Emzirmek, bebeğinize pek çok fayda sağlarken, anneyi de kanserden diyabete karşı pek çok hastalığa karşı korur.

Bebeğinizin doğumdan itibaren “Sütüm yeter mi?”, “Sütümü nasıl arttırabilirim?” diye düşüncelere kapılabilirsiniz. Anne sütü yapımına destek olabilecek bu besinleri öğünlerinize

İnek sütü içmeye başlamak hayata yeni başlamış bir çocuk için önemli bir eşiktir ve olası olumsuz etkilerinden dolayı belli bir süreden önce inek sütüne başlanmaz.

Bebeklere bir yaşına gelene kadar inek sütü verilmemesi gerekir. Bir yaşından sonra bebeğin vücudu inek sütünü sindirmeye hazır hale gelir.

Çocukluk döneminde doğru beslenmeleri onları erişkinlik dönemlerinde de daha sağlıklı bireyler yapar.

Toplumda grip aşılarının gribe yol açtığıyla ilgili yanlış bir inanış bulunuyor. Oysaki grip aşısı ölü aşı olduğu için enfeksiyon gelişme riski barındırmıyor.