Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : grip

Burun tıkanıklığı kişinin günlük yaşam kalitesini etkilemesinin yanında var olan akciğer ve kalp problemlerinin ağırlaşmasına neden olur.

Türkiye'de her yıl 9 bin insan gribe bağlı komplikasyonlar nedeniyle hayatını kaybediyor ve 50 bini aşkın kişi hastanelere yatırılarak tedavi ediliyor.

Kişiyi yatağa düşüren, yaşam standardını etkileyen ve bulaşıcılığı nedeniyle çevredekiler için de tehdit oluşturan gripten korunabilir ve onu daha kolay atlatabilirsiniz.

Virüs kaynaklı hastalıklarla mücadele etmek için en önemli unsurlardan birisi sağlıklı beslenerek bağışıklık sistemini güçlendirmektir.

İş, okul ve sosyal ortamlar gibi insan temasının fazla olduğu ortamlarda hastalık geçişi çok sık yaşanıyor. Virüslerden korunmak için özellikle el hijyenine çok büyük önem vermek

Üst solunum yolu enfeksiyonlarına karşı önlem alırsanız daha az hastalanırsınız. Unutmayın; grip ve benzeri hastalıklardan korunmak mümkün.

Yaşam kalitemizi düşüren, bizi hem sosyal hayatımızdan hem işimizden alıkoyan grip gibi enfeksiyon hastalıklarından büyük oranda korunabiliriz.

Nezle, mevsimsel grip, domuz gribi benzer belirtiler verse de aralarında bazı belirgin farklılıklar var.

Sonbahar, hastalıklar için alarm zamanıdır. Etrafınızda dolaşan mikroplara karşı önleminizi almanız önemli.

Sonbaharda nemli havanın da etkisiyle alerjik sorunlar da daha fazla yaşanıyor. İşte sonbaharda artan alerjik sorunlara karşı dikkat edilmesi gerekenler...

Sonbaharın gelmesiyle birlikte artan ısı farkları, grip başta olmak üzere pek çok hastalık için açar. İşte bu dönemde bağışıklığınızı güçlendirmenin yolları...

Antibiyotikler, bakterilerin neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanılan ve oldukça başarılı sonuçlar alınan bir ilaç grubu.

Beslenmenin bağışıklık sistemini güçlendirip hastalıklara karşı kalkan olduğunu bilmeyen yok. Peki hastalandıktan sonra hızlı iyileşmek için bir şey yapmak mümkün mü? Besinlerle