Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : kabızlık

Elma, ciltten bağışıklık sistemine, hafızayı güçlendirmesinden Alzheimer'dan korunmaya kadar pek çok konuda sağlığımıza katkıda bulunuyor.

Kanser tedavisi sırasında görülen tat alamama, bulantı, kusma gibi sorunlara çözüm önerileri.

Çoğu kişi için günde veya haftada üç kez dışkılama normalken, başkaları rahatsızlık duymadan veya zararlı etkilerini görmeden haftada bir veya daha uzun sürede dışkılama yapabili

Haftada üçten az, seyrek dışkılama söz konusu ise kronik kabızlıktan şüphe edilir. Kadınlarda ve erkeklerde farklı nedenlerle ortaya çıkabilen kabızlığın teşhisi için farklı yönt

Özellikle koşucu olan ve ağırlık kaldıran sporcular, yaptıkları spor ve protein ağırlıklı beslenme şekilleri nedenleriyle kabızlık yaşayabilir. Kabızlık ilerlediği takdirde hemor

Çocuklarda sağlıklı büyüme için tiroit hormonlarının yeterli olması gerekir. Az salgılanması durumunda çocuklarda büyümede gerilik, boy kısalığı, zeka geriliği gelişebilir.

Vitamin ve mineral zengini keçiboynuzu, son yıllarda sağlıklı atıştırmalıklar listesine girdi. Unu ve pekmezi de tüketilen bu besinin bilinmeyen faydalarını derledik.

Kabızlık çocuklarınız için rahatsızlık verici bir rahatsızlık. Oysa alınacak tedbirlerle bebeklerde ve çocuklarda görülen kabızlık önlenebilir.

Her diyetin kişinin metabolizmasına göre belirlenmesi gerekir. Buna karşın, bazı hususlara dikkat edilmesi herkes için fayda sağlayabilir.