Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : karaciğer

Sağlıksız beslenme alışkanlıkları ve hareketsizlik başta olmak üzere obezite, diyabet, alkol kullanımı, tiroid bezinin az çalışması gibi nedenlerle karaciğer yağlanması sorunu gi

Hepatit B ve Hepatit C virüsleri sık görülen sağlık sorunlarından olmalarının dışında daha büyük riskler de taşıyabilir.

Karaciğer yağlanması karşısında çaresiz değilsiniz. Yediklerinize dikkat ederek, alkolden uzak durarak ve egzersiz yaparak karaciğer yağlanmasından korunabilirsiniz.

Hayati bir öneme sahip olan karaciğer, hepatit hastalıkları nedeniyle iflas edebilir. Hepatit dışında bazı durumlarda da karaciğer nakli gerekebilir.

Check up, insan sağlığı açısından gelecekteki olası risklerin belirlenerek erken teşhis yapılabilmesi için önemli bir inceleme.

Hepatit B karaciğere verdiği hasarla organ nakline neden olabilecek önemli bir hastalık. Bu nedenle Hepatit B’den korunma hayati önem taşır.

Yağlanma tehlikesiyle karşı karşıya olan karaciğeri korumak için ne yapmak gerekir? Sağlıklı beslenme karaciğerin korunmasında en önemli adımlardan biri. Karaciğerinizi koruyan b