Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : sağlıklı beslenme

Sağlıklı beslenmek önemli ama bu konuda kantarın topuzu kaçtığında sağlıklı beslenme isteği psikolojik bir soruna dönüşebiliyor.

Zatürreden korunmanın en kolay yolu bağışıklığı güçlü tutmaktan geçer. Bağışıklığınızı güçlendirmek içinse düzenli uyku ve beslenmeye önem vermelisiniz.

Spor sırasında kulaktan dolma bilgilere nedeniyle yaptığınız hatalar sağlığınızı ciddi şekilde etkileyebilir.

Yılbaşı gecesi lezzetli sofralarda oturmuş olabilirsiniz. Ama fazla tüketim, yeni yılın ilk gününde sizi yorgun düşürebilir. Yeni yıla sağlıkla başlamak için bu önerileri okuyun.

Sağlıklı bir beslenme modeli olan alkali beslenme ile ilgili neler biliyorsunuz? Alkali ne demek, nasıl alkali beslenilir, kimler böyle beslenebilir? Detaylar yazımızda…

Siz de çalışırken yemek yemeyi unutanlardan mısınız? Ana öğünlerinizi asla atlamayın. Ara öğünlerinizi ise sağlıklı tercihler yaparak yapın.

Beslenmenin doğrudan kalp sağlığını etkilediğini biliyor musunuz? Doymuş ve trans yağ tüketmek, fazla tuz, vb. gibi etmenler kalp damar sağlığının bozulmasına neden olur. Kalbini

Tatilde dilediğiniz şekilde yiyip içmek istersiniz. Ama açık büfeden sınırsızca yemek gibi büyük bir hataya düşmeyin. Kilo alıp tatilden dönmeyin. Tatilde sağlıklı ve dengeli bes

Çocukluk döneminde doğru beslenmeleri onları erişkinlik dönemlerinde de daha sağlıklı bireyler yapar.

Bu 10 sağlıklı atıştırmalığı evde kolaylıkla hazırlayabilir, çocuklarınızın hem damaklarına hem sağlıklarına hitap edebilirsiniz.

Yaz aylarında birçok aile çocuklarının beslenmesi konusunda fazlaca esneklik gösterirler. Oysa sağlıklı beslenme yaz aylarında da gereklidir.

Okul çağındaki çocuklar için beslenme çok önemlidir. İşte okula giden çocuklara özel beslenme önerileri.

Yaz bitti, tatil de sona erdi. Çocuğunuz yaz tatilinde gözünüzün önündeydi. Ne yiyip içtiğini de görebiliyordunuz. Ama okul zamanı geldi.

Hassas bir organ olan kalbinize ne kadar iyi bakıyorsunuz? Sağlıklı bir yaşam kalp sağlığınız için elzem. Kalbinizi korumak için bu hayati 3 basit öneriyi okuyun.

Meme kanseri kadınlarda en çok görülen kanser türlerinden biri. Meme kanserine yakalanmamak ve onunla doğru mücadele edebilmek için doğru bilgilere sahip olmalısınız.