Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : tatlı

Sağlıklı bir ana öğünde tercihinizi tatlıdan yana yapmak isterseniz chia tohumlu bu pudingi hazırlayabilirsiniz.

Sağlıklı ama leziz kakaolu atıştırmalıklar yapabilirsiniz. Hızlıca hazırlayabileceğiniz kakaolu yulaf topları tatlı krizleriniz için de iyi bir alternatif olacak.

Evde sağlıklı kakaolu puding yapmaya ne dersiniz? Şekersiz bu puding tarifi, tatlı krizlerine karşı sağlıklı bir çözüm.

Ramazan’ın efsane lezzetlerinden güllaç, yağlı ve şerbetli tatlılara göre masum bir tat. Ancak şeker içeriği nedeniyle dikkatli tüketilmesinde fayda var.

Siz de Ramazan geldiğinde daha çok tatlı tüketme ihtiyacı duyanlardan mısınız? İçinizdeki yeme isteğini durdurun. Çünkü kan şekerinizi hızlı yükseltip düşürecek olan tatlılar, ço

Şerbetli ve hamurlu tatlılara göre daha masum olan güllaç, Ramazan’da sıklıkla yapılan bir tatlı. Ancak güllacın da şekerli ve 1 ince diliminin 250 kalori olduğu unutulmamalı.

Tatlı krizlerine giriyorsunuz. Ama şekerin vücudunuza verdiği zararları biliyor musunuz? Fazla tüketilen şekerin 5 zararı okuyun.

İncir sevenlerden misiniz? Bu sağlıklı tatlı tam size göre. Hazırlaması kolay, leziz mi leziz incir uyutması tatlı ihtiyacınızı karşılamanız için iyi bir seçenek.

Özellikle çocukların çok sevdiği dondurma ne kadar sağlıklı? Güvenilir yerlerden aldığınızda sağlıklı bir gıda olan dondurma ile ilgili bilmediğiniz gerçekler yazımızda…

Seyahat ister istemez beslenme düzeninin değişikliğe uğradığı bir zamandır. Ancak tatilde de sağlıklı beslenme düzeninizi sürdürebilirsiniz. Tatilde sağlıklı beslenme önerileri i

Posa, vitamin ve mineral içeriğiyle sağlık deposu olan aşureyi, karbonhidrat ve şeker nedeniyle dikkatli tüketmek gerekiyor.

Sigara bırakmaya yanaşmayan kimi insanların gerekçesi kilo alma endişesidir.