Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : terleme

Tiroit bezinde üretilerek salınan tiroit hormonlarının uygun miktarda olmaması kişinin sağlığını etkileyerek yaşam kalitesini bozar.

Daha çok kırışıklar için tercih edilen botoks, koltukaltı ve avuç içi gibi aşırı terleme olan bölgelere belirli dozlarla uygulanır.

Botoks, tıpta birçok dalda farklı hastalıkların tedavisi amacıyla kullanılıyor. Ancak kırışıklık tedavisi için kullanımı en bilinen ve popüler olanı.

Ani sıcak ve soğuk hava dalgaları kalp krizi riskini artırabiliyor. Ayrıca değişik hava akımları migren krizine de neden olabiliyor. Klimanın neden olduğu sorunlardan korunmak iç

Elleriniz aşırı terlediği için insanlarla tokalaşmaya utanıyor ya da terlemekten her gün sırılsıklam kalıyorsanız aşırı terleme hastası olabilirsiniz.

Aşırı terleme kişinin gündelik yaşantısını etkileyen ve sosyalleşmesini engelleyen bir sağlık sorunu. Aşırı terlemenin tedavisinde yaygın kullanılan yöntemlerden biri ise botoks

Kışın kapımızı sık çalan gribe karşı basit önlemler alarak hastalığa yakalanmayabilir ya da hastalığı daha kolay atlatabilirsiniz.

Ölümden korkmak normal kabul edilse de korkunun şiddetini yoğun olarak yaşayan bazı kişilerde ciddi anksiyete, depresyon ve endişeye neden olabiliyor. Korkunun sürekli devam etme