Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : test

Check up, insan sağlığı açısından gelecekteki olası risklerin belirlenerek erken teşhis yapılabilmesi için önemli bir inceleme.

40 yaş üstüyseniz tansiyondan kolesterole kadar önem hastalıkları ortaya çıkaran bu testleri yaptırmanızda fayda var.

Tiroit testimiz ile tiroit belirtilerini ne kadar gösterip göstermediğinizi ölçebilirsiniz.

Rahim ağzı kanseri genellikle orta ve ileri yaş kadınlarda görülse de, herhangi bir yaşta da ortaya çıkabilir. Erken dönemde ve kanser öncesi evrelerde hiç belirti vermeyebilir.

Depresyon, toplumda sık görülen psikolojik sorunlardan biri. Depresyonu aşmanın ilk ve en önemli adımlarından birisi ise depresyonda olduğunuzu fark etmenizdir. Umarız bu depres

Ölümden korkmak normal kabul edilse de korkunun şiddetini yoğun olarak yaşayan bazı kişilerde ciddi anksiyete, depresyon ve endişeye neden olabiliyor. Korkunun sürekli devam etme

Türkiye'de kız çocuklarında erkek çocuklara göre, yaklaşık 8-10 kat daha sık görülen skolyoz (omurga eğriliği), farklı yaşlarda ve omurganın çeşitli bölgelerinde görülebilir. Bu

Farklı hastalıklarla benzer belirtiler verdiği için geç teşhis edilebilen bir rahatsızlık olan endometriozis (çikolata kisti) ülkemizde her 10 kadından 1’inde görülüyor. Siz de h

Yaşam kalitesini ciddi şekilde düşüren Parkinson hastalığı belirtilerini gösterip göstermediğinize dair ipuçlarını, bu testimizle bulabilirsiniz.

Çağımızın önemli sorunlarından biri olan kalp krizi riski taşıyıp taşımadığınızı bu test ile kontrol edebilirsiniz.

Ergenlik testimiz ile erkek çocuklarınızın ergenliğe ne kadar yakın olduğunu anlamanıza yarayacak ipuçları elde edebilirsiniz.

Günlük hayatımızda kaygı duymak her ne kadar normal olsa da, dozunda bir aşırılık mevcutsa o zaman tıbbi bir hastalıktan söz edebiliriz. Anksiyete bir diğer adıyla kaygı bozukluğ

Sağlıklı bir yaşam için yapmamız gerekenlerin çoğunu aslında hepimiz biliyoruz. Stresten uzak bir yaşam, düzenli uyku, spor, beslenme... Peki bunlardan ne kadarına uyuyorsunuz?

Testimizdeki sorulara yanıt vererek yumurtalık kanseri riskinizi ölçebilirsiniz.

İyi ve kaliteli bir uyku, vücudu dinlendirdiği gibi bağışıklığı da güçlendiriyor. Peki, sizin uykunuz ne kadar sağlıklı? Testimizi cevaplayarak bunu öğrenebilirsiniz.

Sık sık tatlı besinler tüketmeyi seviyorsanız bu soruları cevaplayarak şeker bağımlılığına yatkınlığınızı test edebilirsiniz.

Cildimiz, vücudumuzun hem koruyucusu hem de vitrini... Testimizi cevaplayarak cildinizin sağlığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Aileniz içinde sağlıklı bir iletişim olup olmadığını öğrenmek için testimizi cevaplayabilirsiniz.

Yeme bağımlılığı süreklilik içeren ve sağlığımızı etkileyen önemli bir sorun. Bu konudaki sorularımızı cevaplayarak kendinizi test edebilirsiniz.

Sık sık kahve içenlerdenseniz, kafein bağımlısı olup olmadığınızı hiç düşündünüz mü? Testimiz bu konuda size yardımcı olabilir.

İş görüşmelerinden alışverişe kadar internet hayatımızın her adımında büyük bir yere sahip. Peki, aslında biz interneti kullanıyor muyuz yoksa ona bağımlı mıyız? Testimizi cevapl

Büyüme ve gelişme çağındaki çocuklar için sağlıklı beslenme büyük önem taşır. Testimizi cevaplayarak çocuğunuzun yeme bozukluğu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Diyet kimimiz için bir yaşam şekli, kimimiz için de kilo aldığımızda sarıldığımız can simidi... Hayatınızda diyet yapmak nasıl bir yere sahip, biliyor musunuz?

AIDS'in belirtileri virüsü aldıktan yıllar sonra ortaya çıkabilir. Hastalık başlangıçta belirti vermeden vücutta yavaş yavaş bağışıklık sistemini zayıflatır. Bu kısa test, AIDS’i

İyi arkadaşlar; hayatı güzelleştiren, anlamını artıran, sahip olduğumuz en büyük zenginliklerden...  Peki, siz iyi bir arkadaş mısınız? Testimizi cevaplayarak öğrenebilirsiniz...

“Para her kapıyı açar” diyenlerden misiniz yoksa “parayla saadet olmaz” diyenlerden mi? Testimizi cevaplayarak para ile nasıl bir ilişki kurduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Yapıcı davranmak hem kendi hayatımızı kolaylaştırıyor hem de bizi negatiflikten uzaklaştırıyor. Ne kadar yapıcı bir insan olduğunuzu, testimizi cevaplayarak öğrenebilirsiniz.