Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : virüs

Hepatit B karaciğere verdiği hasarla organ nakline neden olabilecek önemli bir hastalık. Bu nedenle Hepatit B’den korunma hayati önem taşır.

Dünya genelinde kendini gösteren Koronavirüs (Covid-19) salgını ile birlikte kişiler virüslere karşı kendini korumada daha dikkatli davranıyorlar.

İş, okul ve sosyal ortamlar gibi insan temasının fazla olduğu ortamlarda hastalık geçişi çok sık yaşanıyor. Virüslerden korunmak için özellikle el hijyenine çok büyük önem vermek

Yeni koronavirüs (Covid-19) dünya genelinde hızla yayılarak pandemi bir virüs haline geldi. Peki 20,yüzyılda görülen pandemi virüsler hangileridir? Merak edilenleri Prof. Dr. Tan

Hangi teknik olursa olsun kök hücre nakli tedavisi alan hastanın düzenli aralıklarla doktor kontrolüne gitmesi gerekiyor.

Antibiyotik kullanımı öylesine çığırından çıktı ki bu tehlikelere dikkat çekmek amacıyla Dünya Sağlık Örgütü’nün hazırladığı antibiyotik raporu, küresel tehditlerle dolu. 

Virüs kaynaklı bir rahatsızlık olan el-ayak-ağız hastalığında bazı basit tedbirler almasını sağlayarak çocuğunuzu koruyabilirsiniz.

Aşılama ile sadece hastalanma riskinin yüksek olduğu aşılanan yaş grubu değil, aynı zamanda etkenin toplumda dolaşımının azalması sonucu aşılanmayan kişiler de korunuyor.

Dünya genelinde yayılan Koronavirüs (Covid-19) sonrasında kişilerin en çok merak ettiği şey virüslerden nasıl korunacağımız. Merak edilenleri Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi

Koronavirüsün ateş, boğaz ağrısı, halsizlik gibi belirtileri grip ile benzerlik gösteriyor. Bu konuda en çok merak edilenlerden biri de koronavirüs belirtilerini diğer rahatsızlı

Bademcik ve geniz eti problemleri özellikle 3-6 yaş arasındaki çocuklarda en sık görülen sorunların başında yer alıyor.

Kişiyi yatağa düşüren, yaşam standardını etkileyen ve bulaşıcılığı nedeniyle çevredekiler için de tehdit oluşturan gripten korunabilir ve onu daha kolay atlatabilirsiniz.