Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : vitamin

Vitaminler normal yaşamın devamı için gerekli olan basit yapılı bileşiklerdir. Günlük yaşantımızda aldığımız besinlerde bulunur ya da vücudumuzda depolanırlar.

Yaş aldıkça güçsüzleşen kemikleriniz için önlem aldınız mı? İleri yaşlarda sorun yaşamamak kemik sağlığınızı kuvvetlendirecekler bu önerilere kulak verin.

Günümüzde giderek yaygınlaşan kansere karşı yanlış yaşam alışkanlıklarımızda bazı değişiklikler yaparak riski azaltmak mümkün.

Bazı temel vitaminlerin eksikliğinde genel hastalıkların görülme oranında artış olabiliyor. Vücudun eksikliğini en çok hissettiği 5 vitamin ve kaynakları...

Kimi zaman halsizlik, yorgunluk gibi sorunlar aslında vücudunuzda bir şeylerin eksik olduğunu gösterir. Bu nedenle besinlerdeki vitamin kaybını önlemek önemlidir.

Mayıstan itibaren görüntüsüyle tezgahları süsleyen, kokusuyla büyükten küçüğe pek çok kişinin yemekten kendini alamadığı çileğin faydalarını biliyor musunuz? Antioksidan deposu b

Son yıllarda beslenmede önemli bir yer tutan avokadonun sevenleri giderek artıyor. Diyet listelerinde de sıklıkla yer verilen bu besinin faydalarını merak ediyorsanız bu yazıyı o

Çocuğunuzun günlük hayatına dair bası basit adımlar atarak onun bu kış enfeksiyonlardan daha az etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Kış aylarında çocuklar sık sık enfeksiyona bağlı hastalıklar geçirir. Anne ve babalara düşense çocuklarına destek olurken hata yapmamak.

Okul çağındaki çocukların sağlıklı beslenmeleri yaşamlarının her alanı için önemlidir. İşte sağlıklı beslenmenin püf noktaları.

Yüzme, yürüyüş ya da bisiklet sürmek gibi aktivitelerden haftada 4 kez 30 dakika yapmak vücudun bağışıklığını güçlendirir. Bağışıklık sistemini güçlendirmenin diğer yolları yazım

Çoğu insanın önemsiz gördüğü grip hastalığı çocuklarda, kronik rahatsızlıkları olanlarda farklı komplikasyonlara neden olabiliyor.

Alınabilecek basit önlemler ile kadınlarda sıklıkla görülen meme kanserinden korunmak mümkün olabiliyor.